sobota, 19 stycznia 2008

Podsumowanie dnia - 17 styczen (czwartek) i 18 styczen (piatek)

Nie chcialo mi sie wczesniej pisac, duzo pracy, brak weny, podly nastroj, wszystko jakos tak sie zlozylo:(
Teraz (tzn. noc z piatku na sobote, godz. 2:00) ogladam tenisa, Aga Radwanska gra z Kuzniecowa, i wkurwienie nastapilo, po wygraniu (!) pierwszego seta 6:3, jakis debil na Eurosporcie zadecydowal, ze jednak lepiej bedzie pokazywac inny mecz, jakies dwie Ruskie graja, jebie mnie ten mecz tak bardzo ze glowa boli:( I teraz nie wiadomo, czekac czy nie, przelacza sie jeszcze na Age czy nie, ja pierdole, co za zycie.
W ogole ostatnio Eurosport "wygrywa". Dzis graly nasze Zlotka z Turcja, to jakas nastepna kurwina zadecydowala, zeby puscic mecz na Eurosporcie 2, a na glownym puscic dokonczenie jakiegos tenisa. Zanim sie przelaczyli to bylo juz 1:1 w setach i pol meczu poszlo sie jebac (w koncu Polki wygraly 3:1:). Ale "hit" bedzie dzisiaj, o 20:00 dziewczyny beda graly polfinal eliminacji z Serbia, i gdzie bedzie transmisja? Oczywiscie na Eurosport 2, bo wazniejszym wydarzeniem pokazywanym na glownym Eurosporcie bedzie snooker:( No i gdzie mam to ogladnac? O, pokazuja znowu przez chwile Age, przegrywa na razie 3:1 w 2 secie:(
Poza tym nic ciekawego sie nie dzialo przez ostatnie 2 dni. W czwartek rozpoczely sie Mistrzostwa Europy w pilce recznej. Pojechalem wieczorem ogladnac pierwszy mecz z Chorwacja (aktualny mistrz olimpijski) do Kafe Jerzy, byl jeszcze Pinio, Mis, Mysza, Krzys i Goly, wypilem 3 Heineken'y + 2P, Polacy niestety przegrali 32:27, ale meczyk mogl sie podobac.
A dzis po pracy pojechalem na szybkiego najpierw do Fazika tatki pogrzebac przy kompie, pozniej do Fazika, ogladnelismy siatkowke (o czym wczesniej pisalem), wpadl jeszcze pozniej Pinio, wypilem 4 Tyskie +1P i pojechalem do domu. Wieczorem mialem zaproszenie do Pawla G. na pokera, ale z przyczyn niezaleznych ode mnie (ujme to tak, zeby nie uzywac niecenzuralnych wyrazen) nie pojechalem. Ogladnalem pilke reczna, Polacy wygrali ze Slowenia 33:27 (bardzo cieszy:) i poszedlem szybko spac zeby sie nie denerwowac, nastawilem sobie budzik na 1:00 zeby wstac na tenisa i wlasnie siedze, pisze te wypociny, ogladam tenisa (caly czas pokazuja te dwie Ruskie, ale za chwile maja sie podobno przelaczyc na Age), zaraz troche popracuje zeby sie lepiej ogladalo i pewnie pojde spac. I to tyle na razie:)