czwartek, 24 stycznia 2008

Podsumowanie dnia - 23 styczen (sroda)

Glowna srodowa atrakcja mial byc mecz pilkarzy recznych z Dania. Po pracy na szybkiego wypity 1 Lech w 3K z Golym i Romkiem, pozniej male zakupki, trzeba bylo zaopatrzyc lodowke w napoje chlodzace;). Na meczyk wpadl Piniek i zeby sie znowu za mocno nie denerwowac ruszylimy od razu z piwkiem. Ale i tak dostawalem spazmow, bo jak sie nie wkurwiac, skoro po 15 minutach przegrywalismy juz 9:3. Na przerwe schodzilismy przegrywajac 3 bramkami, wtedy myslalem, ze gorzej juz byc nie moze. A jednak, mecz skonczyl sie wynikiem 26:36, porazka 10 bramkami, nawet Ghandi by dostal furii, a co dopiero ja:) Moj pies podejrzewam bylby skuteczniejszy w ataku niz niektorzy z naszych "mistrzow". Troche pomoglo znieczulenie, wypilem 6 Lechow + 1 Bosmanka + 3P i jakos przezylem:) A dzis niestety troche meczy kac:(