poniedziałek, 7 kwietnia 2008

Potkniecie Manchesteru.

Nie tak mialo byc:( Pierwszy raz od dluzszego czasu Manchester mnie zawiodl:( Zremisowali tylko na wyjezdzie z Middlesbrough 2:2. Jak w 10 minucie Ronaldo strzelil brame to w najczarniejszych myslach nie spodziewalem sie ze nie wygramy tego meczu. Pozniej stracilismy 2 bramki i zrobila sie zajebista nerwowka. I dopiero w 74 minucie Rooney puknal na 2:2, wiecej nie byli w stanie nic zrobic. Po tym meczu zrobilo sie lekkie cisnienie, z walki o tytul mistrzowski odpadl chyba juz raczej Arsenal, traci do MU juz 6 punktow (chociaz nigdy nic nie wiadomo) natomiast niebezpiecznie zblizylo sie Chelsea, tylko 3 punkty straty. Do konca zostalo tylko 5 kolejek, ja pierdole, emocje siegaja zenitu...